Ankara Paslanmaz Depo

- Karmod olarak 1986'dan bugüne müşteri memnuniyeti esas alan çalışmalar yürütmekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne Fiberglas (CTP), Polietilen ( Lineer) maddelerinden 50 litreden 100 tona kadar su, süt, zeytinyağı, mazot ve yakıt depoları, sirke, tahin, pekmez, glikoz, pek çok gıda ve kimyevi maddelerin barındırılması adına depo üretimleri gerçekleştirdik.

- Müşterilerilerimizin talepleri doğrultusunda AISI 304 (opsiyonel olarak 316) kalitede paslanmaz depo üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Paslanmaz saçların birleşimi ile oluşturduğumuz depolarımız da argon kaynağı kullanılmaktadır. Depo içerisinde veya gövdesinde paslanma ve korozyona karşı dayanıklıdır. Paslanmaz sacların birleştiği tüm bölümler kaynak ile sırdırma yapmayacak kalitede kaynak yapılmaktadır.

- Gıdaya uygun 1. kalite AISI 304 – 316 kalite paslanmaz çelik sacdan imal etmekteyiz. Depo iç yüzeyi kaygan ve prüzsüz yapıdadır, kolay kir tutmaz ve su ile kolaylıkla temizlenebilir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hidrofor bağlantısı, tahliye çıkışları, seviye gösterge çıkışlarına yer verilmektedir. 

1. Kalite 304 veya 316 kalite sacdan yatay, dikey ve kare depo üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Paslanmaz Depo Ankara olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ekipmanlar ile hizmetinizdeyiz.

Ayrıntılı bilgiyi 0312 393 00 64 veya info@paslanmazsudeposu.com adresimizden alabilirsiniz.
Karmod Plastik Ankara Şube : 
Saray Osmangazi Mahallesi, Özal Bulvarı No:220 - 06145 - Pursaklar/Ankara